درباره ما

شرکت فنی مهندسی ژیوان نیک رشد (ژیوان در زبان کردی به معنای نگهبان زندگی است) با هدف تأمین بخشی از نیازهای صنعت دام و طیور کشور تاسیس گردیده است. این شرکت جهت نیل به اهداف خود اقدام به برقراری ارتباطات تجاری قوی با تأمین‌کنندگان معتبر جهانی نموده تا بتواند خوراک و مواد مغذی دام و طیور را از برندهای معتبر جهانی به صورت انحصاری تأمین نموده و موجب افزایش بهره‌وری اقتصادی و کاهش هزینه‌های مشتریان خود گردد.

آخرین یافته های علمی به همراه تجارب مفید و مستند، اساس توسعه مستمر و بهبود محصولات ژیوانیک به شمار می آید. این شرکت همواره سعی در استفاده از جدیدترین فرایندهای تولید، درجهت برآورده نمودن مقتضیات متغیر دام و طیور و تغذیه در صنایع وابسته خواهد داشت.

کلیه محصولات قابل ارائه توسط شرکت ژیوان نیک رشد پس از طی مراحل مطالعاتی و تحقیقاتی و بررسی‌های کیفی سختگیرانه، مستقیماً از تأمین‌کنندگان اصلی تأمین شده ویا تحت استانداردهای سختگیرانه‌ی جهانی در به روز ترین خطوط تولید کشور عزیزمان تولید می‌شود. این محصولات تماماً مورد تأیید اداره دامپزشکی کشور و دارای شماره ثبت و استانداردهای جهانی می‌باشند. علاوه براین ارائه مشاوره‌های فنی و تخصصی به فعالان این صنعت، از ویژگی‌های متمایز این شرکت محسوب می‌گردد.

مشاوره‌ی فردی درباره تمامی سوالات مربوط به مدیریت پرورش و تغذیه دام و طیور مبنای اساسی استفاده‌ی سودآور از محصولات ژیوانیک است. مشاوره‌ی هدفمند جهت برآورده کردن نیاز مشتری چالش و تعهد همیشگیِ متخصصین ماست، چرا که آنها باید اطمینان حاصل کنند که به موفقیتی دوطرفه و با دوام دست می یابند.

مشتری در مرکز توجهات ژیوانیک قرار گرفته و تامین نیاز عوامل این صنعت به شکل اقتصادی و با کیفیت مناسب، ارزش اصلی و محور کلیه فعالیتها و تلاشهای کارشناسان و مدیران این شرکت می‌باشد.

اصفهان، خیابان شریف واقفی، بین سه راه ملک و چهار راه نقاشی، جنب کوچه بهزاد (9)، روبروی بانک ملی، مجتمع تجاری اداری زیما، طبقه چهارم، واحد 44


تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به شرکت ژیوان نیک رشد می‌باشد.